U Racka Ostrožská Nová Ves

Co u nás najdete

Hotel a restaurace U Racka se pyšní mnoha krásnými prostory, které vám nabízíme k využití. Pořádáte oslavu, firemní akci nebo svatbu? Pronajmout si u nás můžete jak celý hotel, tak jednotlivé části přesně podle toho, jak budete potřebovat. Zveme vás prostřednictvím galerie níže na prohlídku zahrádky i pivního salonku.

Stálá
nabídka

Zahrádka

Klidná zákoutí ve stínu stromů

Zahrádka naší restaurace je orientována do klidného vnitrobloku. Její dominantou je jezírko s rybami a lekníny, které je obklopeno dřevěnými altánky, ve kterých si můžete vychutnat oběd nebo odpolední kávu. Součástí zahrádky je venkovní kuchyně i dětské hřiště se skluzavkou a pískovištěm. Děti se tak zabaví na čerstvém vzduchu a rodiče mohou v klidu relaxovat ve stínu mohutných stromů, které celou zahrádku lemují. Když se začne šeřit, zahrádka se stane díky světýlkům romantickým místem, které ocení zejména svatebčané při tanci na venkovním parketu.

100

Kapacita zahrádky

30

Kapacita hotelu

Pivnice/Salonek

Oslava i školení v soukromí

Pro oslavu, teambuilding, školení nebo třeba malou svatbu do 30 osob vám doporučujeme rezervaci našeho pivního salonku. Od samotné restaurace je oddělen, vy tak nebudete nikým a ničím rušeni. K dispozici pro vás máme promítací plátno i reproduktor, který můžete bezplatně využít. Součástí pivnice je samostatné WC. Prostor salonku pro vás připravíme tak, jak si budete přát a po celou dobu o vás bude pečovat naše obsluha. Přejete si rautový stůl? Pro nás nic není problém, předem se s vámi domluvíme a vše připravíme tak, abyste byli spokojeni.

30

Kapacita salonku

80

Kapacita restaurace

U Racka Ostrožská Nová Ves

Hledáte skvělé místo pro svou svatbu nebo oslavu? Potřebujete zarezervovat stůl nebo ubytování? Jednoduše nás kontaktujte. Děkujeme za váš zájem.