Restaurace U Racka

Všechny chutě Moravy

V našem jídelním lístku si vybere každý gurmán, ale skutečnou chloubou jsou pro nás poctivé domácí produkty. Pečeme vlastní chléb a ručně tvoříme trubičky, které nabízíme jako sladkou tečku ke kávě. Spolupracujeme s místními dodavateli, například s vyhlášeným řeznictvím U Kusáků, které nám dodává maso nejlepší kvality. Připít si u nás můžete výborným vínem moravských vinařů. Na zdraví, ať slúží!

Obědová meníčka

Stálá
nabídka

Restaurace Ostrožská Nová Ves:
Představujeme vám prostory U Racka

Prostor restaurace je možné rozdělit na dvě samostatné části, z nichž vznikne jedna u baru a jedna s dětským koutkem a televizí. V naší restauraci si může pochutnat až 80 hostů. Využít můžete i zahrádku, která vám je během celé sezóny otevřena a kde najdete jak samostatné stoly, tak i 7 altánků, každý až pro 12 osob. Součástí zahrádky je i dětské hřiště. Pro menší oslavy si můžete zarezervovat pivní salonek s kapacitou 30 osob

Každý si najde to své

Jste milovníci domácí nebo spíše světové kuchyně? V našem jídelním lístku si jistě vyberete. Během celého týdne je vám naše restaurace otevřena s nabídkou výborných meníček. V interiéru restaurace máme vybavený dětský koutek a na zahradě dětské hřiště pro naše nejmenší zákazníky. Během celého roku k nám můžete přijít fandit sportovním zápasům, které promítáme na TV nebo na plátně. O pochoutky k pivu i vínu u nás není nouze.

Jídelní Lístek

Naše doporučení

Milí hosté, připravte si své chuťové pohárky, zveme vás na skvělý gurmánský zážitek v naší restauraci v Ostrožské Nové Vsi. Vybírat si opravdu máte z čeho, náš jídelní lístek je barevný a bohatý stejně jako novoveský kroj. Představujeme vám několik tipů šéfkuchaře:

U Racka Ostrožská Nová Ves

Hledáte skvělé místo pro svou svatbu nebo oslavu? Potřebujete zarezervovat stůl nebo ubytování? Jednoduše nás kontaktujte. Děkujeme za váš zájem.